Lingid

 

Koostööpartnerid:

Pelgulinna Rahvamaja www.pelgulinn56.ee/

EELK Tallinna Peeteli Kogudus www.eelk.ee/tallinna.peeteli/

Pelgulinna Gümnaasium  www.pelgulinna.tln.edu.ee

Ristiku Põhikool www.ristiku.tln.edu.ee

Kolde Lasteaed www.kolde.edu.ee/

 

Asumiliikumised ja -seltsid:

asumiseltsid.kohalikkoostoo.ee

Juhkentali Selts www.juhkentaliselts.ee/ ja https://www.facebook.com/juhkentali/

Kadrioru Selts kadrioruselts.ee/ ja https://www.facebook.com/groups/kadrioruselts/

Kakumäe Rahva Selts https://www.facebook.com/KakumaeRahvaSelts/

Kalamaja Selts    www. kalamaja.ee/

Karlova Selts www.karlova.ee

Kassisaba Selts www.kassisaba.org/

ja https://www.facebook.com/groups/1426802650868004/

Kitseküla Selts  https://www.facebook.com/KitsekulaAsum/

Kopli Selts   www.kopliselts.weebly.com/

Lasnaidee https://lasnaidee.ee/ ja https://www.facebook.com/lasnaidee/

Linnalabor www.linnalabor.ee

Liiva Külaselts www.liiva.ee/

Loov Nõmme   https://et-ee.facebook.com/loovnomme

Luite Selts   luiteselts.wordpress.com/

Maarjamäe Selts www.maarjamae.ee/

Merivälja Aedlinna Selts

Mähe Selts www.maheselts.ee/

Möldre Tee Selts https://www.facebook.com/MoldreTeeSelts/?hc_ref=SEARCH&fref=nf

Nõmme Heakorra Selts www.nhs.ee

Nõmme Tee Selts www.nommeteeselts.ee

Pirita kodanikuühendused http://www.tallinn.ee/est/pirita/Pirita-kodanikuuhendused

Professorite Küla Selts  www.professoritekyla.info/ ja https://www.facebook.com/Professorite.Kyla.Selts/

Supilinna Selts www.supilinn.ee

Telliskivi Selts www.telliskiviselts.info

Uue Maailma Selts www.uusmaailm.ee

Vanalinna Selts www.vanalinnaselts.ee/ ja https://www.facebook.com/vanalinnaselts/

 

Asumiseltside teemal:

 

Johanna Holvandus  The Views of Neighbourhood Associations on Collaborative Urban Governance in Tallinn, Estonia  http://journals.aesop-planning.eu/volume-3/article-20/

 

DIVERCITIES initsiatiivide raport  Governance arrangements and initiatives in Tallinn, Estonia : https://www.urbandivercities.eu/wp-content/uploads/2013/05/Estonia__WP5_FinalReport.pdf

 

DIVERCITIES materjalid City Reports In depth reports from our research cities:  https://www.urbandivercities.eu/publications/city-reports/

 

Riigiasutused:

Muinsuskaitseamet www.muinas.ee/

Tallinna Kultuuriamet www.tallinn.ee/est/kultuuriamet

Keskkonnaamet www.tallinn.ee/est/keskkonnaamet

Põhja Tallinna Linnaosavalitsus www.tallinn.ee/est/pohja/

 

Abiks hoonete renoveerimisel:

www.majatohter.ee/

www.renoveeri.net/

www.restaureerimiskeskus.ee/

www.materjalid.net/

www.heamajapood.ee/

www.safran.ee/