Avatud Hoovide Päev

28.mail 2017 kell 11.00-16.00

1. Härjapea 25 „Pelglik Härg“ - Teeme taas pai Teie maitsemeeltele hõrgutavate kookide ja maitsvate pirukatega. Tulemas on nii tuttavad ja heaks kiidetud hitid kui uued üllatused. Lisaks toimub kohapeal ka kirbukas.
2. Pebre 8 „Flo Kasearu Majamuuseum ja pop-up jäätisekohvik „Jäätis“ - Flo Kasearu Majamuuseum on kunstniku kohaspetsiifilise loomingu iga päev ümber kujundatav ekspositsioon tema kodu kahel korrusel, pööningul, keldris ja sisehoovis. Muuseumis on raamatukogu, pood, lastenurk, saun ning Pelgulinna päevadel ka pop-up jäätisekohvik.

3. Telliskivi 40 „Naabrinaised“ - Naabrinaised on igal aastal mõelnud, et peaks. Sel korral panime kamba kokku, saab nii head paremat kui ka soetada endale mõni äge kunsti ese.
4. Nabra 3 Nabermanni hoovikohvik“ - Juba neljandat aastat ootame kõiki Nabermanni hoovikusse, kus pakume nii soolast kui magusat ja mitmesuguseid käsitööjooke  Tule veeda meiega üks mõnus pühapäev, kus tegevust jagub nii suurtele kui väikestele.
5. Timuti 14 /Õle 44 „Timuti käsilased“ - Pakume ,kohalikust toorainest valmistatud smoothiesid (värskendavad ja piimakokteile ) koduseid kooke ja suupisteid.
6. Ristiku 45 „Marta ja tüdrukud“ - Kevadpäikese all katab teistkordselt laua Ristiku 45 hoovikohvik Marta ja tüdrukud. Pakume head ja paremat hamba alla ning kosutavat keelekastet. Valikus toidud ka veganitele. Lapsed saavad lustida mänguväljakul, liivakastis ja batuudil ning lasta end kaunistada näomaalingute tegijal.
7. Maisi 24 „Nom-Nom“ - Koha peal nautimiseks grillitud hõrgutised koduste salatihoidistega, pannkoogid kodumoosiga, joogiks oma tehtud mahlad ja morsid. Võimalusel keskendume lambalihale ja -rupskitele. Kõikide hoidiste kaasa ostmise võimalus.
8. Telliskivi 22 „Müra - ja Merekaru kohvik“ - Päikeseküllases lastesõbralikus hoovis pakuvad mehemürakad söödavat ja joodavalt nii maalt kui ka merelt. Menüüs on omale koha kindlustanud mahlane burger, janustele kali ning palju uut ja huvitavat. Lõõskava päikese või vihma eest pakuvad varju katusealused. Oma koha on leidnud ka kirbunurk ning toimuvad vobla söömise koolitused.
9. Ristiku 4 „Arturi maja kohvik ja killavoor“ - Kerged suupisted, küpsetised, soojad ja külmad joogid ja vanakraami müük.
10. Rohu 13 „Koogike Rohus“ - Kooke on Rohus palju, sest suures kollases majas Rohu ja Telliskivi nurgal elavad küpsetamist väga armastavad inimesed. Koogikohvikus jagame seda armastust teiega.
11. Härjapea 17 „Rebane ja Ilves“ – vahvlikohvik.
12. Maisi 1 „Vissimuu“ - "Vissimuu" pakub teile kõike head ja paremat söögi- ja joogipoolist koos mõnusa muusika ning hubase õhkkonnaga. Seega, võta kampa oma sõbrad või perekond ja astu kindlasti läbi!
13. Orase 4a „Orase 4a“ - Meil on väga palju laste erinevaid mänguasju/riideid ja antiiki/raamatud/vinüüle.
14. Õle 9a „Kirbukas“ – lai valik kõiksugu kaupa, igaühele midagi! Astu kindlasti läbi!
15. Roo 21a „Positiiv galerii ja kohvik“ – fotonäitus Pelgulinna ajaloost, suupisted ja joogid.
16. Kõrre 14 „Kõrre 14“ – küpsetised juba tuntud headuses!
17. Heina 12 „Jäätisepoisid“ - Koha peal jäätise rullimine.
18. Õle 3 „Peetri hoov“ – Kõik on oodatud!
19. Telliskivi 52a „Teeaed“ - Avame oma tegusa linnaaia tagahoovi. Oleme külla kutsunud oma sõbrad, kes kõik aitavad meil luua meeleoluka ürituse. Terve päeva jooksul osa võtta erinevatest teetseremooniatest.
20. Ristiku 65a „Ristikheina kiosk“ – Burgerid, smootid, jäätis ja palju muud!
21. Kolde pst. 56 „Mihkli juures“- Suupisted, võileivad, vahvlid, pannkoogid, morss ja kohv. Õnneloos.
22. Õle 31 „Leierkasti Kirbukohvik“ -Lühidalt on meil hoovis ruumi kohvi juua,lastel mängida ja kui pilli käima saame siis soovijad saavad grammofoni käima kruttida.
23. Heina 8 „Hea ilma hoovikohvik“ - Sel aastal suitsutame kala (kui meri annab), pakume käsitööjäätist ja nipet-näpet muud head-paremat.
24. Sitsi 15 „Kollane Maja“ - Tule meile hoovikohvikute päeval külla! Me oleme Sitsi tänava kollane maja - Te ei saa ära eksida. Pakume kohvi ja kooki. Kohapeal saab mängida lauamänge ning nautida muusikat!